Płyn Voigt C206 INOX PROTECT 0,6l Nabłyszczanie powierzchni ze stali szlachetnej
Brak na stanie

Płyn Voigt C206 INOX PROTECT 0,6l Nabłyszczanie powierzchni ze stali szlachetnej

Kod:BH45399

Płyn Voigt C206 INOX PROTECT to innowacyjny produkt, który nie tylko doskonale nabłyszcza powierzchnie ze stali szlachetnej, ale również zapewnia długotrwałą ochronę przed osadzaniem się brudu, umożliwiając ekonomiczne i efektywne utrzymanie czystości w profesjonalnych zastosowaniach.


Brak na stanie
78,91 zł
Brutto
Ilość
Potrzebujesz więcej produktów? Skontaktuj się z nami! phone 33 851 38 08
compare_arrows Dodaj do porównania

Płyn Voigt C206 INOX PROTECT

Płyn Voigt C206 INOX PROTECT to profesjonalny produkt o formule spray and wipe, dedykowany do zastosowań przemysłowych. Specjalnie opracowany, aby nadawać blask i opóźniać proces ponownego osadzania się brudu na powierzchniach ze stali szlachetnej, takich jak windy, kontuary, poręcze itp. Produkt ten cechuje się wyjątkową ekonomicznością dzięki innowacyjnej formule. Płyn ten nie tylko skutecznie nabłyszcza powierzchnie, ale także tworzy ochronną warstwę, która chroni stal szlachetną przed osadzaniem się zanieczyszczeń. Dzięki temu utrzymanie czystości i estetyki powierzchni staje się łatwiejsze, a efekt utrzymuje się na dłużej. Ponadto, Płyn Voigt C206 INOX PROTECT jest idealny do użytku profesjonalnego, gwarantując efektywne i szybkie czyszczenie. Jego zastosowanie ogranicza konieczność częstego czyszczenia i utrzymania stali szlachetnej w doskonałym stanie, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów.

Cechy charakterystyczne:
  • Produkt do profesjonalnego zastosowania. 
  • Nabłyszcza i opóźnia proces ponownego osadzania się brudu. 
  • Przeznaczony do powierzchni ze stali szlachetnej np. windy, kontuary, poręcze, itp. 
  • Ekonomiczne zastosowanie dzięki wyjątkowej formule.
  • Pojemność: 0,6L
Sposób użycia: 
Produkt C405 jest skutecznym środkiem do usuwania pozostałości po obecnie stosowanym środku. Aby zastosować preparat C206, należy spryskać czystą ściereczkę, a następnie delikatnie polerować czyszczoną powierzchnię. Ważne jest unikanie zbyt obfitej aplikacji, ponieważ może to prowadzić do powstania smug i mazów na czyszczonej powierzchni. Produkty te stanowią skuteczne rozwiązanie do skutecznego i bezpiecznego utrzymania czystości.

BH45399

Opis

pojemność
0,6l

Brak opinii dla tego produktu.

checkProdukt dodany do porównania