DIX Hydraulik Żel do Udrażniania Rur 1L

DIX Hydraulik Żel do Udrażniania Rur 1L

Kod:BH42540

DIX Hydraulik Żel do Udrażniania Rur 1L

Żel do udrożniania rur odpływowych w zlewach i wannach – Hydraulik, jest wysoce skuteczny przy usuwaniu zatorów i złogów tłuszczu oraz innych substancji pochodzenia organicznego, które gromadzą się w rurach odpływowych i kolankach.

Produkt dostępny
14,50 zł
Brutto
Ilość

- Żel do udrożniania rur odpływowych w zlewach i wannach – Hydraulik, jest wysoce skuteczny przy usuwaniu zatorów i złogów tłuszczu oraz innych substancji pochodzenia organicznego, które gromadzą się w rurach odpływowych i kolankach.
   

- Doskonale rozpuszcza tłuszcz, włosy, odpady kuchenne, papier, watę.
   

- Nie powoduje rozgrzewania się rur. Jest bezpieczny dla rur metalowych i plastikowych. Sprawia, że czynność przetykania rur nie wymaga stosowania metod mechanicznych, a tym samym staje się ona prosta i skuteczna w wykonaniu.
   

- Ze względu na gęstą - żelowatą konsystencję oraz wysoki ciężar właściwy, żel grawitacyjnie spływa do wnętrza rury, przebija lustro wody zgromadzonej w kolanku i dociera do miejsca zatoru.
   

- Wyrób oferowany jest w butelce o pojemności 1L posiada bezpieczną – blokującą się nakrętkę, która chroni przed przypadkowym otwarciem przez dzieci.

BH42540

Opis

Kod EAN
5901474030058

Brak opinii dla tego produktu.

checkProdukt dodany do porównania