Płyn Voigt C405 Ultraclean Foam 0,6L
Brak na stanie

Płyn Voigt C405 Ultraclean Foam 0,6L

Kod:BH36736

Płyn Voigt C405 Ultraclean Foam to gotowy do użycia środek do skutecznego usuwania zabrudzeń pochodzenia tłuszczowego z różnych powierzchni. Jego doskonałe właściwości odtłuszczające sprawiają, że jest idealny do profesjonalnego czyszczenia sprzętów AGD, mebli, blatów kuchennych oraz stanowi nieoceniony odtłuszczacz w warsztatach. Ponadto, świetnie sprawdza się także przy usuwaniu plam z odzieży. Produkt charakteryzuje się formułą w postaci piany, co ułatwia jego aplikację.


Brak na stanie
28,23 zł
Brutto
Ilość
Potrzebujesz więcej produktów? Skontaktuj się z nami! phone 33 851 38 08
compare_arrows Dodaj do porównania

Płyn Voigt C405 Ultraclean Foam - odtłuszczanie, gruntowne mycie, aktywna piana 

Płyn Voigt C405 Ultraclean Foam to gotowy do użycia środek odtłuszczający w formie piany o pojemności 0,6 litra. Specjalnie zaprojektowany, aby skutecznie usuwać wszelkie zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego z różnych powierzchni. Jego doskonałe właściwości odtłuszczające sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do profesjonalnego usuwania tłustych zanieczyszczeń z sprzętu AGD, mebli, blatów kuchennych oraz stanowi niezastąpiony odtłuszczacz w warsztatach. Płyn Voigt C405 Ultraclean Foam jest gotowym środkiem do odtłuszczania, co sprawia, że jego użycie jest łatwe i szybkie. Dzięki zastosowanej technologii Acti-Foam tworzy stabilną i gęstą pianę, która doskonale dociera do trudno dostępnych miejsc. Piana zmiękcza zaschnięty brud, umożliwiając skuteczne usuwanie nawet uporczywych zanieczyszczeń. Ten produkt nie tylko skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia, ale także jest bezpieczny dla różnych mytych powierzchni. Nie pozostawia smug i nie powoduje uszkodzeń na mytych powierzchniach, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem do codziennego użytku. 

Cechy charakterystyczne: 
  • Gotowy środek do odtłuszczania. 
  • Szybko usuwa wszelkie tłuste zabrudzenia. 
  • Bezpieczny dla mytych powierzchni. 
  • Tworzy stabilną, gęstą pianę, która dociera do wszelkich trudno dostępnych miejsc, zmiękczając zaschnięty brud i usuwając uporczywe zanieczyszczenia. 

Sposób użycia: 
Sposób użycia tego preparatu jest prosty i skuteczny. Aby oczyścić powierzchnię, należy spryskać preparatem ściereczkę, używając 2-3 dawki. Następnie przetrzeć zanieczyszczoną powierzchnię przy użyciu nasączonej ściereczki. Dodatkowo, istnieje możliwość bezpośredniego aplikowania środka na powierzchnię, co pozwala na zmiękczenie zabrudzeń i ułatwia ich usunięcie. Ten elastyczny sposób użycia pozwala skutecznie radzić sobie z różnymi rodzajami zabrudzeń, zapewniając łatwe i efektywne czyszczenie.
BH36736

Opis

pojemność
0,6 l

Brak opinii dla tego produktu.

checkProdukt dodany do porównania