Meble metalowe dla firm

Sklep internetowy BiuroHit to miejsce, w którym można znaleźć wysokiej klasy artykuły dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Nasz asortyment obejmuje m.in. niewielkie akcesoria papiernicze, funkcjonalne urządzenia, np. drukarki lub niszczarki znanych i cenionych producentów, a także prezentowane na tej stronie wytrzymałe meble metalowe. Wśród nich dostępne są szafy pancerne do biura, szafki ubraniowe i schowki na przedmioty oddane do depozytu.

Zapraszamy Was do zapoznania się z bogatą ofertą, jaką przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, którzy poszukują solidnego wyposażenia zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Solidne szafy o dużej wytrzymałości i wysokiej klasie bezpieczeństwa

Znajdujące się w biurze firmy dokumenty są kluczowe dla płynnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dobrze jest zadbać o właściwą ochronę zawartych w nich danych dotyczących pracowników, kontrahentów lub realizowanych projektów. W jaki sposób to zrobić? Pomóc w tym mogą prezentowane poniżej meble biurowe, np. szafy z blachy stalowej. Wygodne w użyciu metalowe szafki kartotekowe idealnie sprawdzą się w przypadku bieżącej, często wyjmowanej dokumentacji.

Ważne umowy, akty notarialne i inne pisma, których utrata byłaby niezmiernie kłopotliwa, lepiej jest składować w wytrzymalszych schowkach, np. szafach pancernych. Meble do biura tego typu oferowane przez nasz sklep cechują się bardzo dobrą odpornością na ogień i uszkodzenia mechaniczne. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają m.in. solidne drzwi metalowych szafek, które są ryglowane w kilku miejscach.

Asortyment idealnie dostosowany do potrzeb klienta

Uniwersalne meble do biura to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Poniżej znajdziecie także metalowe szafy ekologiczne do przechowywania substancji chemicznych, takich jak np. oleje, nawozy i smary. Inne, funkcjonalne, a więc warte uwagi propozycje, to m.in. szafki gospodarcze lub ubraniowe w wieku wersjach i rozmiarach oraz schowki przeznaczone na jednostki komputerowe i sprzęt elektroniczny.

Aktywne filtry

Szafa Chemiczna

Cena 3 110,67 zł

Szafa Chemiczna Cechy charakterystyczne:  - Szafa ekologiczna wyposażona w wanienki.  - Wanienki ze stali ocynkowanej o nośności 80kg, lub polietyleny o nośności 70kg.  - Drzwi wyposażone w...

checkProdukt dodany do porównania