1.Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług zakupów produktów w sklepie internetowym poprzez sklep internetowy

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Biurohit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wiejska 25, 43-450 Ustroń

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

a. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
b. poprzez gromadzenie plików “cookies”

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

Artykuły biurowe i papiernicze

BiuroHit to internetowy sklep papierniczy działający m.in. na terenie Rybnika. Zor oraz Bielsko Białej i Żywca. Znajdziecie w nim wysokiej jakości artykuły biurowe dla firm, a także wygodne meble i wydajne urządzenia elektroniczne. Dokładamy wszelkich starań, by nieustannie poszerzać ofertę o nowe produkty. Z łatwością stworzycie dzięki nim przyjazną i komfortową przestrzeń do pracy. Koniecznie zapoznajcie się z naszym asortymentem!

Materiały do biura – kompleksowe zaopatrzenie firm

Nowoczesne biuro wymaga odpowiedniego wyposażenia, dzięki któremu pracownicy będą mogli efektywnie wykonywać swoje obowiązki. W naszym internetowym sklepie papierniczym z łatwością kupicie wszystko, czego możecie potrzebować. Mamy w ofercie krzesła biurowe i inne meble, duże urządzenia biurowe, tj. niszczarki, drukarki, laminatory, oraz urządzenia elektroniczne, a nawet niewielkie akcesoria: długopisy, zszywacze czy taśmy pakowe. Dostępne artykuły dla firm pozwolą Wam kompleksowo wyposażyć wszystkie stanowiska pracy w przedsiębiorstwie.

Nasz internetowy sklep biurowy jest autoryzowanym partnerem wielu renomowanych producentów urządzeń elektronicznych, mebli i akcesoriów. Współpracujemy chociażby z firmami takimi jak HP, Epson czy Brother – dzięki temu mamy w ofercie nie tylko artykuły papiernicze, lecz także doskonałe drukarki czy skanery. Dystrybuujemy również produkty uznanych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją środków czystości, by ułatwić sprzątanie i zapewnienie odpowiednich standardów BHP. W BiuroHit zamówicie nawet regały magazynowe z usługą montażu.

Artykuły reklamowe dla firm

Mamy bardzo szeroki wybór produktów, które możecie wykorzystać do efektywnego promowania swojego przedsiębiorstwa. W ofercie naszego internetowego sklepu papierniczego znajdziecie mnóstwo praktycznych gadżetów, na których z wielką przyjemnością wygrawerujemy Wasze logo. Proponujemy artykuły reklamowe dla firm takie jak, chociażby:

  • • notesy, zeszyty i kalendarze,
  • • pendrive'y o pojemności 16 GB,
  • • breloki i smycze,
  • • długopisy,
  • • kubki oraz termosy.

Gadżety to świetny pomysł na reklamę, który przyczynia się do większej lojalności klientów wobec marki. Możecie zdecydować się na takie upominki, które najbardziej pasują do Waszego biznesu. Chętnie wyślemy je Wam w zestawie z meblami biurowymi czy innymi akcesoriami.

Przekąski i inne artykuły spożywcze dla firm

Utrzymanie pozytywnej atmosfery wśród pracowników jest znacznie łatwiejsze dzięki słodkim przekąskom oraz gorącym i zimnym napojom. Nasz internetowy sklep papierniczy ma w ofercie nie tylko meble biurowe, lecz także liczne artykuły spożywcze. Oferujemy m.in. ciasteczka, kawy, herbaty, a nawet dodatki takie jak mleka czy śmietanki oraz wody mineralne i wody źrodlane. Takie produkty z pewnością pomogą w umileniu czasu pracownikom firmy, co przełoży się na lepszy nastrój i większe zaangażowanie.

BiuroHit – internetowy sklep papierniczy

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy najlepsze artykuły i urządzenia dla firm, a także meble biurowe m.in. w Bielsku-Białej i innych okolicznych miastach. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport wybranych produktów wprost pod wskazany adres. Już teraz złóżcie zamówienie lub skontaktujcie się z naszym internetowym sklepem papierniczym w przypadku jakichkolwiek wątpliwości!

checkProdukt dodany do porównania