Odświeżacz tkanin Astonish Fabric hibiskus 750ml

Odświeżacz tkanin Astonish Fabric hibiskus 750ml

Kod:BH45400

Dzięki temu produktowi, Twoje tkaniny nie tylko odzyskują świeżość, ale również zyskują delikatny, przyjemny zapach hibiskusa. Bez trudu radzi sobie z trudnymi do usunięcia aromatami, zapewniając długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Dodatkowo, jego skuteczność polega na neutralizowaniu zapachów, nie tylko zakrywając je, co czyni go wyjątkowym rozwiązaniem wśród produktów do odświeżania tkanin.

Produkt dostępny
14,13 zł
Brutto
Ilość

Odświeżacz tkanin Astonish Fabric

Odświeżacz tkanin Astonish Fabric 750 ml to skuteczny produkt dedykowany do odświeżania i perfumowania różnego rodzaju tkanin. Jego unikalna formuła została stworzona w taki sposób, aby głęboko wnikać w struktury materiałów, eliminując nieprzyjemne zapachy, w tym nawet te trudne do usunięcia, takie jak dym tytoniowy, stęchlizna czy aromaty pochodzące ze smażenia potraw. Astonish Fabric Refresher nie tylko neutralizuje niepożądane zapachy, ale również nadaje tkaninom świeży i przyjemny zapach. Produkt ten został opracowany z myślą o skuteczności, więc nawet intensywne i trwałe zapachy są skutecznie eliminowane, pozostawiając tkaniny odświeżone i perfumowane. Praktyczna butelka o pojemności 750 ml sprawia, że produkt jest łatwy w użyciu, a jego formuła jest bezpieczna dla różnych rodzajów tkanin.

Cechy charakterystyczne:

  • Przeznaczony do odświeżania oraz perfumowania tkanin. 
  • Dzięki swojej unikalnej formule wnika w głąb materiału, usuwając nieprzyjemny zapach zawarty w tkaninach, nawet ten z dymu tytoniowego, stęchlizny, czy smażenia.
  • Idealnie do odświeżania dywanów, zasłon oraz materiałowych obić mebli.
  • Pojemność: 750ml 
  • Zapach: kwiat hibiskusa. 
Sposób użycia: 
Spryskać tkaninę, pozostawić do wyschnięcia. Nie stosować ma zamsz i skórę. W przypadku jedwabnych tkanin wykonać próbę w niewidocznym miejscu.
BH45400

Opis

pojemnośćq
750 ml

Brak opinii dla tego produktu.

checkProdukt dodany do porównania