Esencja zapachu Kala iFresh Si 10ML

Esencja zapachu Kala iFresh Si 10ML

Kod:BH42976

Dzięki iFresh możesz cieszyć się świeżymi, intensywnymi zapachami w dowolnej przestrzeni, tworząc atmosferę dopasowaną do Twoich preferencji. Esencja iFresh to doskonały sposób na stworzenie przyjemnej, perfumowanej atmosfery, bez konieczności angażowania się w skomplikowane procesy aromatyzacji. Odkryj nowy wymiar zapachów z iFresh - szybki, prosty i zawsze świeży.

Produkt dostępny
30,37 zł
Brutto
Ilość

Esencja zapachu Kala iFresh

Esencja zapachu iFresh jest precyzyjnie stworzoną koncentracją aromatyczną, przeznaczoną do używania w dyfuzorach marki Kala iFresh oraz innych renomowanych marek. Ta skondensowana baza zapachowa oferuje unikalne doznania zapachowe, które doskonale nadają się do aromatyzacji różnorodnych przestrzeni. Dyfuzja, czyli proces rozprowadzania zapachu w powietrzu, staje się dzięki esencji iFresh niezwykle prosty, skuteczny i przyjemny. Produkty Kala iFresh gwarantują pełną automatyzację tego procesu, co sprawia, że korzystanie z esencji staje się nie tylko aromatycznym doświadczeniem, ale także wygodne i oszczędne. 

Cechy charakterystyczne:
  • Skondensowana baza zapachowa przeznaczona do wykorzystania w dyfuzorach marki iFresh oraz dyfuzorach innych firm. 
  • Esencja zapachu Si to delikatny zapach czarnej porzeczki połączony z frezją oraz różą uzupełniają nuty drzewne oraz paczula. Zapach inspirowany luksusowymi perfumami ARMANI.
  • Wydajność: 10 ml esencji zapachu iFresh to około 2400 godzin aromatyzacji.
  • Zapach: Si.

BH42976

Opis

Pojemność
10ml
Kod EAN
5903917777124

Brak opinii dla tego produktu.

checkProdukt dodany do porównania