Herbata Herbapol Herbaciany Ogród Czarna Porzeczka z Cytryną 20 torebek
Nowy produkt

Herbata Herbapol Herbaciany Ogród Czarna Porzeczka z Cytryną 20 torebek

Kod:BH26273
Herbata Herbapol Herbaciany Ogród czarna porzeczka z cytryną jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wyjątkowy smak, ale także naturalność i wysoką jakość składników. 

Zawartość opakowania: 54 g (20 torebek x 2,7 g) 

Skład: owoc porzeczki czarnej (50%), kwiat hibiskusa, skórka cytryny (8%), aromaty naturalne, liść jeżyny.
Produkt dostępny
6,15 zł
Brutto
Ilość

Herbatka owocowo-ziołowa o smaku czarnej porzeczki z cytryną to doskonały wybór dla miłośników naturalnych i intensywnych aromatów. Zawartość opakowania to 20 torebek, każda po 2,7 g, co łącznie daje 54 g herbatki. Opakowanie zbiorcze zawiera 10 takich opakowań. Czarna porzeczka z cytryną to niezwykle owocowa kompozycja, w której główną rolę odgrywają naturalne składniki. Duże kawałki owoców widoczne przez przezroczystą saszetkę gwarantują intensywny smak i aromat. Herbatka ta jest częścią linii Herbaciany Ogród, gdzie priorytetem jest wybór najwyższej jakości składników prosto z natury.

 Skład herbatki obejmuje 100% naturalnych składników, w tym 50% owoców porzeczki czarnej, kwiat hibiskusa, 8% skórki cytryny, aromaty naturalne oraz liść jeżyny. Starannie wyselekcjonowane i kontrolowane składniki gwarantują nie tylko doskonały smak, ale także zachowanie wszystkich dobrodziejstw natury.
BH26273

Brak opinii dla tego produktu.

checkProdukt dodany do porównania