Cienkopis kulkowy Pilot Hi-Tecpoint V5 niebieski

Cienkopis kulkowy Pilot Hi-Tecpoint V5 niebieski

Kod:6857

Pilot Hi-Tecpoint V5 V-System to nie tylko narzędzie do pisania, ale również połączenie innowacyjnej technologii z ergonomicznym designem, zapewniające precyzyjne i wygodne pisanie na każdym rodzaju papieru.

  • długość linii pisania: 1700 m
  • grubość linii pisania: 0,3 mm
Produkt dostępny
9,95 zł
Brutto
Ilość

Pilot Hi-Tecpoint V5

Cienkopis kulkowy Pilot Hi-Tecpoint V5 V-System to narzędzie do pisania, które wykorzystuje zaawansowaną technologię opracowaną pierwotnie dla piór wiecznych. Ta innowacyjna technologia opiera się na trzech kluczowych filarach: INK WRITING, Hi-Tecpoint i ATT System.

INK WRITING: Podczas pisania, gdy zbiornik uwalnia nadmiar atramentu, specjalnie zaprojektowana końcówka z mikro skrzydełkami skutecznie przechowuje ten nadmiar. Dzięki temu ilość atramentu przepływającego do końcówki jest zawsze stała, co zapewnia niezmienną grubość linii pisanej. Cienkopis pisze równo i płynnie aż do ostatniej kropli atramentu.

Hi-Tecpoint: Niezwykła końcówka wykonana ze stali nierdzewnej z trzema symetrycznymi wgłębieniami została zaprojektowana do podtrzymywania i wspierania kulki. Dzięki zastosowaniu Hi-Tecpoint, kulka obraca się lekko i płynnie podczas pisania, co przekłada się na wyjątkową precyzję i komfort użytkowania.

ATT System: System skuwka w skuwce, czyli ATT System, to innowacyjne rozwiązanie zabezpieczające końcówkę piszącą. Mniejsza skuwka umieszczona wewnątrz zewnętrznej skuwki szczelnie chroni końcówkę, jednocześnie umożliwiając oddychanie w przypadku połknięcia. To dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że cienkopis Hi-Tecpoint V5 V-System jest nie tylko funkcjonalny, ale także bezpieczny w użytkowaniu.

Cienkopis ten oferuje także uniwersalność, umożliwiając pisanie na wszystkich rodzajach papieru, w tym samokopiujących i wielowarstwowych. Wypełniony błyskawicznie zasychającym tuszem, jest idealny zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, zapewniając wyjątkową jakość pisania i trwałość.

Cechy charakterystyczne:

  • bezpieczna wentylowana skuwka z metalowym klipem
  • V-System - technologia opracowana dla piór wiecznych, sprawia, że grubość pisanej linii nie zmienia się, pisze do ostatniej kropli
  • możliwość pisania po wszystkich rodzajach papieru (także samokopiujących)
  • cienkopis idealny dla osób leworęcznych
  • długość linii pisania: 1700 m
  • grubość linii pisania: 0,3 mm
6857

Opis

Jednostka miary
szt.
Kod EAN
4902505085703
Kod OSAA
H0391

Brak opinii dla tego produktu.

checkProdukt dodany do porównania